Abiye Budur

Abiye budur, moda ve giyim üzerine kurulmuş Türkiye'nin en geniş kapsamlı moda sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Sitede binlerce abiye modelini, elbise modelini,etek modelini,pantolon modelini, hırka modelini, gömlek modelini,ayakkabı modellerini bulmanız mümkün.

Özellikle 2013 yılı modelleri ön plana çıkaran abiye budur, alışveriş yapmak isteyen insanlara rehber bi site olma özelliğini sürdürmektedir. Tüm giyim markalarının yeni sezon ürünleri, indirim haberleri moda ile ilgili tüm haberler, abiye budur editörleri tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Eğer sizde güzel bir alışveriş deneyimi yaşamak, ve her alışverişten karlı çıkmak istiyorsanız, alışverişten önce mutlaka abiye budura bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Kış ayları dolayısıyla mont ve kaban modellerine öncelik veren abiye budur da, sergilenen her ürün 2013 yılına ait ürünler olup, mağazalarda satışta bulunmaktadır. Binlerce marka tek bir adreste sizi bekliyor.

Abiye modellerinde ise daha itinalı çalışan abiye budur, Türkiye de ve dünyada önde gelen moda evlerinin koleksiyonlarını sizler için araştırıp, en güzel modelleri sizlere sunuyor. Yazlık elbiseler, uzun elbiseler, kısa elbiseler aradığınız hangi modelse, düğünde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız. Mezuniyet balosu yaklaştıysa, arkadaşlarınızla gideceğiniz özel bir gece giyecek kıyafetiniz yoksa, bırakın abiye budur sizin için en güzel elbise modelini seçsin.

Giyim ve moda anlayışı artık değişiyor, ve tüm hanımlar bizlere göre şık olmayı hak ediyor.  Abiye budur binlerce abiye ve elbisenin kalbi.

Abiye Budur | Binlerce Abiye Modeli Burada: 2013 Etek Modelleri

Abiye Budur | Binlerce Abiye Modeli Burada: 2013 Etek Modelleri: Yeni bir yıl, hanımlar ve moda tutkunları için yeni modeller, yeni tarzlar ve yeni tatlar demek aslında. Bizde sizi bu yeni modellerle bir...

Abiye ve Moda

Abiye kulağa biraz abiyane tabirle bana kokoş çağrışımı yapmıştır hep, Abiye modellerine bu yüzden hep mesafeli yaklaşırım, kendimede her modeli kolay kolay yakıştırmam, göz zevkide işin içine girmekte tabi. Gözün biraz süslü şık modellere alışması gerekli, ben genelde paçoz olduğum için seçim yaparken özellikle oldukça zorlanıyorum.

.Biliyorumki benim gibi bir çok kadın aynı dertten çekmekte, peki nedir bunun çözümü, çok kolay eğer abiye modeli seçerken seçim yapmakta zorlanıyorsanız hemen bir stil ve moda danışmanın sitesine veya bloğuna girip destek almakta fayda var, moda blogları bu konuda çok işime yarıyor. mesela abiye modeli bakmak için bir kaç beğendiğim blog mevcut yukarda linkini verdiğim siteden dilediğiniz kadar model inceleyebilir, bir kaç model hakkında fikir sahibi olup daha bilinçli olarak giyinebilirsiniz.

Tabi bazı kadınlar moda konusunda ve kıyafet seçiminde doğuştan kabiliyetli oldukları için işleri daha kolay olmakta hemen kendilerine yakışanı bulup giyinebiliyorlar, en zor seçimleri bile kolaylıkla yapabiliyorlar. Onlardan nefret ettiğimi burdan haykırmak istiyorum ve kendinize diğer yazıya kadar iyi bakın diyorum

moda blogları

bence moda blogları herşeyden önce iki tane fotoğraf koyupta bakın bunlar ne güzel demek değildir, bu reklam bloğu oluşturmaktır veya elbise modelleri galeriside diyebiliriz. Moda bloğu açmak için ilk önce modayı sevmek gerektiğini söylememe gerek olmasada ben tarihin tozlu sayfalarına bu cümleyide katmak istedim sizinle alakalı değil yani. Bunların dışında moda sürekli değişken dinamikleri olan bir olgudur. derinlemesine incelerseniz bir felsefesi oldunu bile anlarsınız.

Mesela abiye modellerini çok seven bir şahsiyetsiniz ve sürekli internette mağazalarda abiye modelleriyle ilgili araştırmalar yapıyorsunuz ve model olarak bayağı bir birikiminiz var peki bu özelliğiniz moda yazarı olmak için yeterlimi bence değil. çünkü işin içine yazarlık girdiği zaman özellikle moda gibi somut değişkenleri olan değerler için, iyi bir anlatım ve betimleme kabiliyeti gereklidir. renkleri nasıl anlatabilirsiniz. hayal yaratacak ve o hayali karşı tarafa empoze etme yeteğinizin olması gerektiğini düşünmekteyim. iyi bir abiye modelini, sadece iyi bir abiye modeli şeklinde yazmak sizi moda yazarı falan yapmaz, iki tane yakın arkadaşınız çok güzel yazıyorsun devam et demeside moda yazarı yapmaz. Sizi sadece egosu şişen bir tavuk yapar.

Ben bugun bu konuya değinmek istedim ama siz bu yazıdan şunu anlamayın, illa profosyonel olmanıza gerek yok amatör olarak b işe başlayın zamanla yağınızda kavrulun sonunda istediğiniz birikim zaten gelip sizi bulacaktır. şimdilik bu kadar mutlu kalın..

abiye

"Abiye, kadnlarn en çok tercih ettikleri elbise modellerinin banda gelmektedir. Günlük giyimin dnda abiyeler daha çok özel gecelerde, kutlama ve partilerde giyilirler. Özel tasarm bu kyafetler kl ve zerafeti temsil etmektedir. Türkiyede bir çok moda evi kendi tasarm abiye modellerini üretmektedir. Bunun dnda abiye modelleri kendi içinde, parti, balo, sahne ve vb alt kategorilere ayrlmaktadr.

Kısa abiye modelleri genelde yaz mevsiminde tercih edilen bir elbise modelidir. kısa hanmlarn tercih ettii bu model. Kadına daha zarif ve uzun bir görünüm kazandrr. Abiyeyeler genelde düünlerde giyildikleri için, oldukça fazla abartya kaçlm modellerde mevcuttur. Abiye alrken nerede giyileceine göre bir model belirlemek çok daha mantkldr.

Fiyat olarak dier elbise modellerine oranla çok daha pahal olan bu elbiseler için bir çok moda evi kendi tasarmlar gerçekletirmektedir., özellikle istanbulda uygun fiyatlara abiye satan moda evleri mevcuttur. yi bir aratrma ile aksaray, merter civar semtlerde uygun fiyatl özel tasarm abiye modelleri bulmak mümkün olduu gibi bebek ve nianta semtlerinde ise dünyaca ünlü modaclarn tasarmlarn görebilirsiniz."

ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modeller...

elbise budur: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri : Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister.

Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister. Güzel görünmenin anahtarlarından biride abiye elbise modelleridir.
Abiye, bazen işi bilmeyen kadınların elinde bir moda felaketine dönüşmekte. Abiye elbise modellerinin kullanım alanları özel geceler olduğu için en abartılı abiye modelini giymek, gecenin en şık insanı olacağınız anlamına gelmez. Yerine göre giyebileceğiniz farklı abiye modelleri mevcuttur.

Mesela 2013 yılının uzun abiye modellerini incelediğim kadarıyla muhteşem, ama kısa boylu hanımların uzun abiye modelleri seçerken dikkatli olması gerekir. Eğer illa uzun abiye modeli beğendiyseniz mutlaka yırtmaçlı olmasına dikkat ediniz. Uzun hanımlar ise bu konuda daha şımarık davranabilirler, kısa abiye modelleri ve uzun abiye modellerinden dilediklerini giymekte özgürler.
2013 abiye modellerinde dikkat ettiğim bir diğer şey ise artık, kabarık, taşlı, pullu abiye modellerinin yerini, sade ve daha düz renkli modellerin alması. Yani bundan sonra Bülent Ersoy gibi kadınları düğünlerde daha az göreceğimiz için modacılara burdan teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Birazda renklerden bahsedelim. Mesela siyah abiye modellerini daha çok, işle ilgili gecelerde veya galalarda giymeniz, size zarif ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah abiyeler zerafetin kapısını aralar. Esmer bir teniniz var ise kırmızı abiye modellerini tercih edebilirsiniz, kırmızı abiyeler her zaman kadını oldukça dişi ve çekici gösterir, hatta dozu biraz daha abartıp derin yırtmaçlı abiye modeline yönelmeniz erkekler üzerinde kimyasal silah etkisi yaratabilir. Düğün, nişan vb. organizasyonlarda ise mavi abiye modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki koleksiyonda ağırlıklı olarak uzun abiyeler mevcut, bunların dışında kırmızı, siyah abiye modelleride fazlasıyla var. mavi abiyeler için yakında ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Yani farklı abiye modellerinide zamanla yüklemeye devam edicem, bağlantıda kalın :)

Neyse lafı çok uzattım, bu konuda paylaştığım abiye modelleri, 2013 yılının abiye modelleridir.
Çoğu ünlü moda evlerinin koleksiyonlarında bulunmaktadır. Tamamı benim zevklerime göre seçilmiştir. İşte 2013 abiye modelleri, tadını çıkarın :))

ABİYE BUDUR: Uzun Abiye Modelleri 2013

ABİYE BUDUR: Uzun Abiye Modelleri 2013: Karar verilirken belkide kadınları en fazla zorlayan abiye elbise modelleridir . Bir çok kriter vardır bu kıyafeti giymek için. Düğünde, niş...

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada: Balo kelimesi, italyanca dans etmek anlamına gelen ballare kelimesinden türediği konusunda fazlaca süphelerim var. Balo ve dans birbirin...

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler: Kadınlara kendisini özel, güzel ve seksi hissettiren en bilindik giysidir kırmızı elbiseler . Uygun makyaj ve ortamda kadını çekici hatta u...

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri: Mango 2013 yılı elbise modelleri vitrinde yeni sahiplerini beklemeye başladı.

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

Zaranın elbise modellerini kim sevmezki özellikle zara siyah elbise modellerini kesinliklik çok güzeller ve şıklar, işe giderken özel gecelerde ben zaradan giyinmeye çalışırım sanki tamamen beni yansıtıyor gibi zara bence trkiyedeki en kaliteli giyim markalarında biri, ve en güzel elbise modellerine sahipler, bu sıralar elbise almaya düşünüyorsanız zara elbise modellerini inceleyin, abiye budur da bir çok model mevcut girip bakabilirsiniz.

2013 elbise modelleri

2013 yılında bir çok moda ve giyim markası birbirinden şık elbsie ve abiye modellerini teker teker bizlerle buluşturmaya başladı,  bu sezon oldukça dikkat çeken şey ise modellerdeki siyahın yoğunluğu, bir çok marka yine ve yine sihaytan vageçemedi, 2013 elbise modellerinde yeniden siyah modellerin fazla olduğuna şahit oluyoruz.


2012 yılında daha rahat daha rekli elbiseler dikkatimizi çekerken 2013 abiye modellerinde daha pastel tonlar kullanılmış.

Mesela koton 2013 elbise modellerini gördüyseniz eğer bahsettiğim şeyi anlamışsınızdır. Abiye modellerinde ise çok fazla bir değişme yok, gördüğüm en dikkat çeken şey abiye modellerinin boylarının daha kısa olduğu yani mini abiyeler ve mini elbiseler bu yazın modası olacak gibi, 2013 abiye modelleriyle ilgili söyleme istediğim pek birey yok,

Yakında tüm markaların 2013 yılı elbise modellerini burada paylaşacağım ama siz daha erken görmek istiyorum derseniz abiye budur diye bir site var bütün modelleri oradan inceleyebiliriniz. herkese iyi günler dilerim.

buyrun burdan 2013 abiye modellerini inceleyebilirsiniz .